SPECJALISTA DS. TECHNICZNO – HANDLOWYCH

Dacpol Sp. z o.o.
  • Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Inżynier

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
• Doradztwo techniczno-handlowe w zakresie produktów znajdujących się w ofercie firmy DACPOL
• Analiza rynku (wprowadzenie do oferty nowych produktów pod kątem zaspokojenia potrzeb Klientów)
• Prowadzenie sprzedaży danej grupy wyrobów
• Planowanie i podejmowanie działań mających na celu pozyskiwanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych Klientów
• Uczestnictwo w imprezach targowych oraz wizyty u Klientów w kraju i za granicą

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów: wydział elektroniki, mechaniki, elektryczny, automatyka, elektroenergetyka lub pokrewne,
• Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki, automatyki, energetyki, elektroenergetyki, miernictwa elektrycznego
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętności handlowe
• Samodzielność, aktywność i inwencja w pracy
• Umiejętność pracy w zespole
• Prawo jazdy kat. b
• Dyspozycyjność

Oferujemy

• Możliwość łączenia pracy ze studiami,
• Możliwość odbycia praktyk na tym stanowisku,
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
• Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji,
• Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze,
• Świadczenia dodatkowe: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe,
• Dofinansowanie do posiłków,
• Bilety na wydarzenia kulturalne, dostęp do firmowej biblioteki,
• Budżet rozwojowy (szkolenia, kursy, konferencje),
• Ogólnofirmowe spotkania integracyjne.

Aplikacje z adnotacją EMC
prosimy kierować na adres:
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)