Konstruktor Catia/NX - Trójmiasto

HrProject
  • Gdańsk, pomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego klienta z branży automotive do nowo powstającego oddziału poszukujemy kandydata na stanowisko Konstruktora Catia/NX.

Obowiązki:
• konstruowanie i opracowywanie elementów zgodnie w wymaganiami klientów;
• tworzenie dokumentacji technicznej dla nowych oraz już istniejących komponentów;
• współpraca z pozostałymi konstruktorami mająca na celu rozwój produktu;
• optymalizacja procesów technologicznych;
• odpowiedzialność za produkt od strony projektu (od prototypu do wdrożenia);

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne;
• bardzo dobra znajomość NX/Unigrafix / Catia v5;
• znajomość angielskiego lub niemieckiego;
• mile widziane doświadczenie na stanowisku konstruktora automotive;
• mile widziane 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
• umowę o pracę lub kontrakt B2B;
• możliwość realizacji ambitnych zadań;
• miłą atmosferę pracy;
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)