Inżynier Procesu- praca na 1-zmianę

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżyniera procesu

Miejsce pracy: Jasło (woj. podkarpackie)

Krótki opis firmy: Firma Baltic Wood S.A . powstała ponad 20 lat temu w Polsce, jednak szybko stała się podmiotem o zasięgu międzynarodowym. Dziś, dzięki szerokiej sieci partnerów, podłogi Baltic Wood trafiają do klientów w 52 krajach całego świata.

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:

  • Inicjowanie oraz prowadzenie projektów optymalizacyjnych w zakresie, organizacji stanowisk pracy, zużycia komponentów, eliminacji strat w procesach,
  • Nadzór technologiczny nad podległymi liniami produkcyjnymi,
  • Wdrażanie metodologii LEAN zgodnie z założonym planem,
  • Optymalizacja layoutu hali produkcyjnej/linii produkcyjnych,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych,
  • Wdrażanie nowych wyrobów,
  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej do produkcji,
  • Ścisła współpraca z innymi działami w celu realizacji projektów.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Wiedza z zakresu procesów produkcyjnych,
  • Praktyczna wiedza nt. zasad LEAN Manufacturing,
  • Zdolność do analitycznego myślenia,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej od 20 lat pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Przyjazną atmosferę
  • Administratorem danych osobowych jest GRH Polska SP. z o.o., ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów 35-232 Rzeszów Laurowa 2, NIP: 8133688040. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Miejsce pracy
  • Jasło pow. jasielski, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasa (za 26 dni)