Kierownik Działu Projektowego (konstrukcje fotowoltaiczne)

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest firma produkcyjna, wchodząca w skład grupy spółek, zajmująca się konstrukcjami dla branży fotowoltaicznej
Szukamy osoby na stanowisko

Zakres obowiązków

  • dobieranie rozwiązań technologicznych i technicznych wg oczekiwań i wymagań klientów
  • opracowywanie uzasadnień i komentarzy w zakresie doboru proponowanych rozwiązań
  • uczestnictwo w spotkaniach handlowych na zasadzie eksperta technicznego
  • weryfikacja jakości istniejących rozwiązań, ich optymalizacji i modyfikacji
  • projektowanie nowych rozwiązań w zakresie systemów montażowych instalacji fotowoltaicznych
  • aktywny udział w projektowaniu innych rozwiązań i produktów
  • opracowania modelu pracy i organizacji działu projektowego z uwzględnieniem obiegu dokumentów, zasobów i środowiska pracy oraz efektywnego nim zarządzania
  • wsparcie techniczne w zakresie poszukiwania rozwiązań w procesie sprzedaży dla biznesu (konstrukcje zarówno dla dachów jak i na gruntach),
  • współpraca z technologiem i kierownikiem zakładu produkcyjnego w zakresie opracowywania technologii wytwarzania projektowanych wyrobów, doboru maszyn i narzędzi
  • współpraca z Działem Kontroli Jakości i zewnętrznymi jednostkami badawczym w zakresie walidacji i certyfikacji produktów

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Działu Projektowego w branży fotowoltaicznej minimum rok lub Konstruktora z minimum 3-4 letnim doświadczeniem
  • umiejętność organizacji pracy
  • prawo jazdy kat B
  • mobilność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie
  • gotowość do relokacji - Piotrków Trybunalski

Oferujemy

  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata oraz formę współpracy : umowa / B2B
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • mieszkanie służbowe, wsparcie w zakresie relokacji
  • bardzo duże możliwości rozwoju i awansu w nowopowstałej fabryce wchodzącej w skład grupy kapitałowej jednej z największych Polskich firm
  • dużą samodzielność
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Piotrków Trybunalski pow. Piotrków Trybunalski, Łódzkie
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)