• Łódź, łódzkie
  • 4 000-7 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Fizjoterapeuta

Umowa zlecenie, kontrakt b2b

Dodatkowa/dorywcza

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Centra Medyczne Medycyna Grabieniec od 19 lat działają na terenie Łodzi realizując kompleksową rehabilitację w systemie ambulatoryjnym oraz w oddziałach dziennych, powadzimy poradnię lekarz POZ oraz poradnie specjalistyczne. W placówce przy 91-058 Łódź, ul. Zachodnia 12A/12C realizujemy zabiegi krioterapii ogólnoustrojowej. Oferujemy zatrudnienie w naszych przychodniach a także w domach seniora oraz w ramach fizjoterapii domowej w u indywidualnych pacjentów. Jesteśmy po to aby nieść pomoc. Wyczuleni na potrzeby pacjenta zatrudniamy kompetentny personel medyczny, Stwarzamy przyjazną atmosferę oraz udzielamy rzetelnych informacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Zakres obowiązków

  • Posiadanie dyplomu ukończenia studiów wyższych magisterskich lub licencjackich na kierunku fizjoterapia lub posiadanie dyplomu technika fizjoterapii
  • Posiadanie prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty
  • Wysoka kultura osobista
  • Punktualność, sumienność
  • Zaangażowanie w pracę i nastawienie na potrzeby pacjenta
  • Dodatkowo mile widziane:3 letni staż pracy w przypadku posiadania tytułu magistra

Wymagania

  • Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych w dziale fizjoterapii w ambulatorium oraz oddziale dziennym
  • Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych w domach pacjenta lub domach seniora
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów
  • Prowadzenia sprawozdawczości w wersji papierowej i elektronicznej
  • Realizowanie wizyt fizjoterapeutycznych stosownie do posiadanych uprawnień zawodowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt (działalność gospodarcza);
  • Pracę w stabilnej stale rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie od 4000 do 7000 zł brutto/miesięcznie, zależnie od czasu zaangażowania
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Administratorem danych osobowych jest Medycyna Grabieniec sp. z o.o. 91-140 Łódź Grabieniec 13, NIP: 9471912076. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji( zgodnie z ustawą z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( RODO)
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)