Budio.pl Spółka Akcyjna

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • Łódź, łódzkie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Powstaliśmy w wyniku połączenia Polskiej Dystrybucji Budowlanej Sp. z o.o. z firmą technologiczną Besoft S.A. W styczniu 2023 roku uruchomiliśmy pierwszą polską budowlaną platformę transakcyjną budio.pl. W pierwszym półroczu 2023r. podwoiliśmy liczbę Klientów, do ponad 1200, która ciągle rośnie. W budio.pl mamy nowe podejście do skomplikowanego procesu sprzedaży materiałów budowlanych. Konwersacyjny interfejs pozwala kupującym na proste i szybkie wysłanie zapytania, negocjacje i złożenie zamówienia, do tego Nasi Klienci korzystają ze specjalnych warunków.

Jako jedyni połączyliśmy własny zespół IT z zespołem sprzedażowym w branży budowlanej. Obecnie budujemy przewagę i otwieramy naszą technologię dla kolejnych uczestników rynku - dystrybutorzy, hurtownie budowlane, deweloperzy jak i firmy wykonawcze.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Obszar Pracy: Województwo Łódzkie

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż materiałów budowlanych przez do swoich Klientów
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Opieka nad obecną bazą klientów
  • Realizowanie założonych planów sprzedaży
  • Wykonywanie zadań jakościowych w budio.pl
  • Raportowanie swojej pracy

Wymagania

  • Znajomość działania rynku budowlanego w Polsce
  • Dobre relacje interpersonalne w hurtowniach budowlanych i innych podmiotach z branży
  • Doświdczenie w pracy z firmami z sektora materiałów budowlanych
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z Klientami
  • Sprawne poruszanie się w świecie Internetu, aplikacji mobilnych na telefonie

Oferujemy

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia - UoP lub kontakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które dzieli się na 2 składniki (wynagrodzenie podstawowe i premia)
  • System premiowy, który nie ma górnego limitu zarobków
  • System wdrożeniowy nowego pracownika w struktury firmy
  • Pracę w zgranym zespole, gdzie dbamy o zdrową atmosferę
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: samochód (hybryda), telefon (iPhone), laptop (Dell, HP)

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Program rekomendacji pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Administratorem danych osobowych jest Budio.pl Spółka Akcyjna, 64-120 Krzemieniewo, Dworcowa 152, NIP:6972374872. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Budio.pl Spółka Akcyjna, 64-120 Krzemieniewo, Dworcowa 152, NIP:6972374872 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)