Export Sales Manager

  • Rawa Mazowiecka, łódzkie pow. rawski
  • 6 000-10 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

ClassTrucks – jest częścią holdingu Girteka Group, jednej z największych firm transportowych w Europie. W Classtrucks zajmujemy się dostarczaniem używanych ciągników siodłowych i naczep do wszystkich krajów świata.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Export Sales Manager w branży motoryzacyjnej (pojazdy ciężarowe). Jeśli lubisz środowisko handlowe i masz motywację do budowania silnych relacji z klientami, chcielibyśmy Cię poznać!

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż pojazdów ciężarowych – ciągników siodłowych oraz naczep.
  • Przygotowywanie i prezentacja klientom ofert handlowych.
  • Rozwijanie relacji z klientami poprzez dokładne zrozumienie ich potrzeb i wymagań
  • Odgrywanie kluczowej roli w generowaniu sprzedaży, które zamienią się w długotrwałe relacje z klientami,
  • Realizacja osobistego planu sprzedażowego.
  • Doprowadzanie do sprzedaży, gromadzenie niezbędnej dokumentacji i zamykanie sprzedaży zgodnie z procesem i procedurami sprzedażowymi firmy.

Wymagania

  • Co najmniej 1 rok aktywnego doświadczenia w sprzedaży za granicę, minimum 2 lata doświadczenia w handlu (branża ciężarowa NIE jest warunkiem koniecznym);
  • Mile widziana podstawowa znajomość procedur eksportowych,
  • Znajomość języków: angielskiego (warunek konieczny), rosyjskiego (warunek konieczny) w stopniu komunikatywnym.
  • Mile widziane doświadczenie pracy z KPI.
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office.
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i komunikatywne;
  • Zamiłowanie do sprzedaży, samodzielność i orientacja na wyniki;
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem i rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • Współpracę z profesjonalnym, wysoko stawiającym poprzeczki, międzynarodowym zespołem;
  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego;
  • Pakiet medyczny, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin itp.;
  • Możliwość rozwoju w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Ciekawe środowisko pracy, w którym nie ma dwóch takich samych dni;
  • Możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się międzynarodowej organizacji;
  • Administratorem danych osobowych jest Classtrucks Poland sp. z.o.o 96-200 Rawa Mazowiecka Mszczonowska 35, NIP: 8351606502. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Classtrucks Poland Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)