Junior Content Marketing Specialist

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Запрошуємо працівників з України

WhitePress® - specjalizujemy się w obszarze marketingu internetowego, a w szczególności w content marketingu i SEO. Poprzez swoją wiodącą na rynku platformę internetową typu marketplace, łączymy agencje PR, ekspertów marketingu online, copywriterów i reklamodawców z właścicielami stron internetowych. Nasze usługi znajdziesz na takich rynkach jak: AT|BE|BR|BG|HR|CZ|DK|EE|FI|FR|GR|HU|IRL|IT|LAT|LT|NL|NO|PL|SK|ES|SE|TR|UK|US|

Jeżeli rozmowa z klientami nie przyprawia Cię o dreszcze i przy tym jesteś otwartą i empatyczną osobą, a do tego interesują Cię nowinki technologiczne, to dobrze trafiłeś/aś.

Jesteśmy pionierami w marketingu internetowym, nasza platforma WhitePress specjalizuje się w obszarze content marketingu i SEO. Pracujemy dla największych marek, agencji i domów mediowych w Polce.

Do naszego zespołu szukamy komunikatywnej, systematycznej i terminowej osoby, która chce się zdobyć nowe doświadczenie w digital marketingu. Doceniamy chęć rozwoju osobistego i jesteśmy zwolennikami work-life balance.

Zakres obowiązków

  • Nawiązywanie relacji z klientami platformy (codzienny kontakt telefoniczny i mailowy),
  • weryfikacja nowych portali oraz już współpracujących z platformą,
  • dbanie o dobre relacje z klientami,
  • wsparcie zespołu w obsłudze panelu WhitePress.

Wymagania

  • Komunikatywność – umiejętności sprzedażowe
  • doświadczenie w branży marketingu internetowego,
  • podstawowa wiedza na temat content marketingu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • terminowość i dokładność,
  • biegła obsługa komputera (MS Office, Internet).

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 3000 - 4500 zł brutto (UoP) lub ekwiwalent B2B,
  • ogromną dawkę wiedzy i wsparcie doświadczonego zespołu;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia u lidera w branży content marketingu;
  • pracę w firmie o dużej dynamice wzrostu (uważamy się za startup, ale taki z głową), działającej na rynku międzynarodowym i obsługujących ciekawych klientów;
  • prywatna opieka medyczna LUX MED;
  • ubezpieczenie na życie;
  • karnety na siłownie i basen;
  • szkolenia i udział w wielu konferencjach branżowych;
  • udział w programie poleceń pracowników;
  • codzienne śniadania, pyszne owoce i świeżo mielona kawa.

Jeśli jesteś osobą z poczuciem humoru i szybko przyswajasz wiedzę, zapraszamy do przesłania CV. Zaznaczamy, że skontaktujemy się z każdą zainteresowaną osobą.

Atrakcyjne wynagrodzenie
Karnety na siłownię
Nowoczesne biuro
Owoce w pracy
Parking
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenia, kursy, konferencje
Ubezpieczenie grupowe
Świeża kawa z ekspresu
  • Administratorem danych osobowych jest: WhitePress sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: WhitePress sp. z o.o. , 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Wynagrodzenie
  • 3 000 - 4 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)