Pracownik działu księgowości r2/2193-1101/22

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.08.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

- Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentacji.
- Kontrola dokumentów źródłowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
- Księgowanie dokumentów.
- Prowadzenie analizy, uzgadnianie rozrachunków.
- Kontrola umów o pracę pod kątem ich kompletności i poprawności.
- Przygotowywanie danych do list płacowych oraz weryfikacja ich poprawności.
- Stała współpraca z biurem rachunkowym .

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: obsługa arkusza kalkulacyjnego EXCEL
  • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, doświadczenie min. 1 rok w pracy w dziale księgowości/ finansów; umiejętności analityczne, dokładność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków; samodzielność i dobra organizacja pracy własnej; umiejętność wnioskowania i analizowania danych; praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego (VAT, CIT) oraz ustawy o rachunkowości, która będzie weryfikowana na rozmowie kwalifikacyjnej; dobra znajomość MS Excel; zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Miejsce pracy
  • Włocławek
Opublikowana
Wygasła (11 dni)