Czy to Twoja firma?

Piekarnia AT-Aleksander Ziomkowski praca

Stary Brześć

Od ponad dwóch dekad, piekarnia "AT" Aleksander Ziomkowski z dumą wyrasta z ziemi kujawsko-pomorskiej, dostarczając mieszkańcom Starego Brześcia i okolic chleb codzienny - ten najbardziej podstawowy, a zarazem niezwykle ważny element lokalnej kuchni. Nasza przygoda z piekarstwem rozpoczęła się 2 listopada 1998 roku i od tamtej pory nieustannie dbamy o to, by nasze wyroby były synonimem jakości i świeżości.


Specjalizujemy się w produkcji pieczywa, które wypiekane jest z pasją i zgodnie z tradycyjnymi recepturami. Nasze półki uginają się również pod ciężarem świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek, które codziennie cieszą podniebienia naszych Klientów. Ale to nie wszystko – nasza oferta to także bogaty wybór detalicznych produktów. Od ryb, przez skorupiaki i mięczaki, aż po owoce i warzywa. Nie zapominamy również o miłośnikach napojów – zarówno tych alkoholowych, jak i bezalkoholowych.

W piekarni "AT" Aleksander Ziomkowski rozumiemy, że nasza działalność to nie tylko sprzedaż produktów, ale także tworzenie kultury i budowanie społeczności. Dlatego angażujemy się w artystyczną i literacką działalność twórczą, a także w rozrywkę w postaci gier losowych i zakładów wzajemnych. Wszystko po to, aby nasza piekarnia była miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od tego, czy poszukuje codziennego chleba, czy też chwili relaksu i inspiracji.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza działalność jest aktywna i prężnie się rozwija. Jako lokalny producent, zależy nam na tym, by być blisko naszych Klientów i odpowiadać na ich potrzeby. Wszystko to robimy z myślą o Was – naszych sąsiadach i przyjaciołach, którzy każdego dnia obdarzacie nas zaufaniem, wybierając produkty piekarni "AT" Aleksander Ziomkowski.

Zapraszamy do naszego świata pełnego smaku i tradycji, gdzie każdy bochenek chleba i każde ciastko jest pieczone z miłością i dbałością o detale. Razem tworzymy historię, która zaczęła się ponad dwadzieścia lat temu, a którą codziennie wzbogacamy o nowe smaki i doświadczenia.

Piekarnia AT-Aleksander Ziomkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Piekarnia AT-Aleksander Ziomkowski

Praca alert - powiadomienia

Praca Piekarnia AT-Aleksander Ziomkowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

 • Kucharz / Kucharka

  GastroAgency s.r.o.
  • 1 900-2 500 € / mies.
  • Austria
  • umowa o pracę
  • rekrutacja zdalna
  • praca od zaraz
  Aplikuj szybko
  Dodana
 • Kucharz

  Arpol Office Sp. z o.o.
  • Toruń
  • umowa o pracę
  • praca od zaraz
  Aplikuj szybko
  Dodana
 • Pomocnik Hotelowy w Danii

  FPS2004 ApS
  • Dania
  • umowa o pracę
  Popularna
  Dodana

Mapa Piekarnia AT-Aleksander Ziomkowski

Siedziba główna

Piekarnia AT-Aleksander Ziomkowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Piekarnia AT-Aleksander Ziomkowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Katowice
 2. Warszawa
 3. Lubraniec
 4. Włocławek
 5. Kraków
 6. Bielsko-Biała
 7. Kcynia
 8. Łódź
 9. Poznań
 10. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.07.2024