Elektromonter

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.07.2022

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Firma Mercon-Serwis specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach w zakresie utrzymania ruchu, remontów maszyn i instalacji, modernizacji istniejących systemów i projektów inwestycyjnych w przemyśle z siedzibą we Włocławku.

Proces rekrutacyjny:
Etap 1 - rozmowy indywidualne
Etap 2 - rozmowy z kierownikami działów

Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie zapewniającej stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system szkoleń . Dołącz do naszego zespołu , pracuj w rodzinnej atmosferze z doświadczona kadrą . Buduj z nami silną markę .

aplikuj na rekrutacja@mercon-serwis.pl i pracuj z nami

Zakres obowiązków

- bieżące usługi konserwacyjno-remontowe w zakresie automatyki,
- bieżące usługi konserwacyjno-remontowe w zakresie elektryki,
- prace serwisowe utrzymania ruchu instalacji i urządzeń elektrycznych,
- dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac,
- realizacja zadań związanych utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń ,
- bieżące usuwanie powstających awarii maszyn i urządzeń,
- wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń i instalacji elektrycznej
- montaż nowych instalacji oraz urządzeń

Wymagania

od kandydatów :

-wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie (preferowany kierunek: automatyka przemysłowa, elektronika, elektrotechnika)
- sumienność oraz staranność w wykonywaniu obowiązków
- dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy w zespole
- chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane
- świadectwo kwalifikacyjne SEP powyżej 1 kV, mile widziane

Zatrudnienie przy braku formalnych kwalifikacji jest możliwe, zapewniamy duże możliwości nauki i pomoc w zdobyciu uprawnień jeśli będą wymagane.

Oferujemy

Nasza obietnica :
-szkolenie przygotowujące do objęcia danego stanowiska
-wynagrodzenie zawsze na czas
-indywidualny rozwój z możliwością awansu
- możliwość udziału w ciekawych projektach inwestycyjnych w kraju

  • Administratorem danych osobowych jest Mercon Serwis Paweł Bojakowski 87-800 Włocławek Pawła Bojakowskiego 2/32, NIP: 8882936037. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mercon Serwis Paweł Bojakowski 87-800 Włocławek Pawła Bojakowskiego 2/32, NIP: 8882936037 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Włocławek
Wynagrodzenie
  • 5 000 - 6 300 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (11 dni)