Praca asystent sprzedawcy BEZ DOŚWIADCZENIA OD ZARAZ

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.07.2022
Evolent

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

PROSIMY CZYTAĆ DO KOŃCA

Jakie są wymagania:

-niekaralność (sprawdzimy)

-nie wymagamy doświadczenia

-mile widziane umiejętności obsługi programu microsoft excel

Co możemy Tobie zaoferować?

-atrakcyjny system premiowy, który da Tobie możliwość zwiększenia wynagrodzenia

-umowę o pracę jak i wynagrodzenie zawsze na czas dzięki temu osiągniesz stabilizację życiową

-szkolenia wewnętrzne, które pozwolą na dalszy rozwój Twojej kariery jak i awansu

-pracę zdalną (po tygodniowym okresie próbnym) lub na miejscu

-szeroki pakiet benefitów dostosowanych specjalnie do Twoich potrzeb

Jakie będziesz miał obowiązki:

- dbanie o przyjazną atmosferę i budowanie dobrych relacji z naszymi klientami

- asystowanie przy sprzedaży

-dbanie o wizerunek firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z zaświadczeniem o niekaralności lub skanów dowodu (do sprawdzenia niekaralności)
na e-mail musinskimateusz771 @ gmail.com lub w formularzu lento

Miejsce pracy
  • Gorzów Wielkopolski
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)