Konsultant Techniczny ds. Serwisu Pomp Ciepła

BestHR

Inżynier

Umowa o pracę

BestHR to agencja HR, która od ponad 7 lat na rynku polskim realizuje specjalistyczne procesy rekrutacyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Specjalizujemy się w projektach rekrutacyjnych z branż technicznych: inżynieria, nowoczesne technologie & IT. Wspierając rozwój naszych klientów, oprócz skutecznych rozwiązań w zakresie rekrutacji, dostarczamy najlepsze rozwiązania z obszaru HR.

Obecnie mamy przyjemność prowadzić rekrutację dla firmy z sektora przemysłowego, która rozwija swoją działalność o dystrybucję pomp ciepła. Produkty pracodawcy odznaczają się najwyższą jakością, innowacyjnością oraz są znane na całym świecie.
Dołącz do zespołu firmy, aplikując na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź (80%), teren (20%)

Zadania na stanowisku:
• Wsparcie techniczne klienta oraz bieżąca obsługa zgłoszeń awarii
• Przygotowywanie oraz archiwizacja dokumentacji związanej z historią działań serwisowych
• Prowadzenie instruktaży dla użytkowników oraz instalatorów pomp ciepła
• Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych oraz usuwanie usterek
• Budowanie relacji i utrzymywanie wysokiego poziomu komunikacji z klientami

Kluczowe wymagania:
• Min. dwuletnie doświadczenie zawodowe związane z montażem i serwisem pomp ciepła
• Posiadanie uprawnień: świadectwo: SEP E+D, F-gaz, dozór: G1, G2, G3
• Wykształcenie techniczne
• Ugruntowana wiedza z zakresu robót elektrycznych, hydrauliki, montażu instalacji pomp ciepła oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy zgodną z zasadami dobrych praktyk montażowych
• Gotowość do podróży służbowych i pracy w terenie (20%)
• Prawo jazdy kat. B
• Obsługa komputera

Mile widziane:
• Uprawnienia SEP do 1kV, budowlane w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
• Praktyka w montażu/serwisie innych urządzeń z branży HVAC (instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych)

Pracodawca oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
• Samochód służbowy z możliwością użytkowania prywatnego
• Niezbędne narzędzia pracy oraz dzielenie się know-how
• Realna możliwość awansu
• Pracę z wyjątkowym produktem na wyłączności dystrybucyjnej w Polsce
• Możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie
• Doskonałą atmosferę pracy i zespołowe działanie

Zainteresowanych kandydatów/ki prosimy o przesłanie CV.
Miejsce pracy
  • Łódź
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)