CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.

Pracownik Obsługi Klienta w Dziale Handlowym - NTO

  • Łódź, łódzkie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

P.W. CENTROSTAL- WROCŁAW S.A. jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-zachodniej.

Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski

W związku z praktycznym zastosowaniem, poszukujemy do naszego oddziału w Łodzi , pracownik do Działu Sprzedaży na stanowisku:

Zakres obowiązków

  • utrzymywanie i utrzymywanie dobrego związku z klientami

Wymagania

  • stosowania nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • analitycznego myślenia,
  • silna motywacja, zaangażowanie oraz orientacja na osiągnięcia celów,
  • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów służbowych,

Oferujemy

  • stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca na urlopie w czasie pracy, (praca od poniedziałku do pracy)
  • pakiet socjalny, (m.in. karty multisport, bony świąteczne, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodzinami nad jeziorem, imprezy integracyjne, tajemnicze do wypoczynku dzieci, paczki mikołajowe dla dzieci,)
  • udział w szkoleniach, rozwoju zawodowym,
  • Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „CENTROSTAL-WROCŁAW” S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Pełczyńska 4. Podanie danych w zakresie: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres korespondencyjny), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest obowiązkowe i wynika z przepisów Kodeksu Pracy, podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. 2016r Poz. 922)".
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)