KIEROWNIK CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.07.2022

Lekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY

Jesteś osobą kreatywną, gotową na nowe wyzwania, masz głowę pełną pomysłów, w których chcesz się realizować - aplikuj na stanowisko:

KIEROWNIKA CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO
PLANOWANY TERMIN WRZESIEŃ 2022

Miejsce pracy: Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie, ul. Dąbrowskiego 19

Zakres obowiązków

  • realizacja celów wyznaczonych przez Dyrekcję, w tym szczególnie celów związanych z realizacją świadczeń medycznych zgodnie z założeniami ministerialnego programu Pilotażu Centrum Zdrowia Psychicznego
  • organizacja pracy Centrum Zdrowia Psychicznego zapewniająca sprawne funkcjonowanie wszystkich jednostek organizacyjnych wchodzących w skład Centrum
  • nadzór nad właściwą organizacją pracy podległego personelu, zapewniającą realizację zadań Centrum oraz kompleksowe zarządzanie zasobami ludzkimi
  • budowanie relacji i utrzymywanie wysokich standardów obsługi pacjentów
  • nadzór nad właściwym prowadzeniem dokumentacji medycznej

Wymagania

  • tytuł lekarza specjalisty lub specjalizacja II stopnia w dziedzinie psychiatrii
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu w służbie zdrowia
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w Poradni Zdrowia Psychicznego

Oferujemy

  • forma zatrudnienia w wymiarze pełnego etatu
  • praca w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem
  • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenia
  • miejsce pracy: Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie, ul. Dąbrowskiego 19

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać poprzez przycisk APLIKUJ lub dostarczyć osobiście lub listownie na adres: Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie, ul Dąbrowskiego 19, tel. 33-8757572(52)

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Miejsce pracy
  • Andrychów pow. wadowicki, Małopolskie
Opublikowana
Wygasła (12 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.