TOKARZ

Tokarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

TOKARZ

Valvex S.A. to czołowy producent armatury sanitarnej i instalacyjnej do sieci domowej. Niemal 100-letnie doświadczenie w produkcji armatury, własny dział konstrukcyjny i technologiczny, wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy stawiają firmę Valvex wśród najlepszych w branży.

Jeżeli bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz praca w oparciu o profesjonalizm i wartości, dołącz do nas - zapraszamy do aplikowania!

TOKARZ

/ Wydział Narzędziowy/

(miejsce pracy Jordanów, pow. suski)

Zakres obowiązków

  • Programowanie maszyn CNC do obróbki skrawaniem,
  • Ustawianie maszyn i urządzeń CNC zgodnie z obowiązującą dokumentacją technologiczną,
  • Wykonywanie narzędzi oraz części zamiennych do maszyn i urządzeń CNC zgodnie z obowiązującą dokumentacją,
  • Zapewnianie należytej jakości wyrobów,
  • Usuwanie błędów i usterek w ustawianiu maszyn,
  • Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn i urządzeń obróbczych.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Wiedza z zakresu obsługi użytkowanych maszyn i procesu wykonywania detali,
  • Znajomość specjalistycznego oprogramowania maszyn CNC,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno – pomiarowymi,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy

  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na stanowisku,
  • Dostęp do nowoczesnego parku maszynowego, wysokie standardy BHP,
  • Dodatkowe ubezpieczenia na życie, program emerytalny, bogaty pakiet socjaly,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy.
  • Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Valvex S.A. z siedzibą przy ul. Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000026818 NIP 7350024499 REGON 49039995.

  • Klikając przycisk APLIKUJ wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez VALVEX S.A. z siedzibą w Jordanowie danych osobowych zawartych w aplikacji w zakresie w niej ujętym, a szerszym niż wynika to z przepisów Kodeksu pracy (art. 22[1] § 1 kp) na czas bieżącej rekrutacji. Chcesz byśmy uwzględniali Twoją aplikację również w kolejnych rekrutacjach? Prosimy o zamieszczenie klauzuli: - Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VALVEX S.A. z siedzibą w Jordanowie danych osobowych zawartych w aplikacji również na czas kolejnych rekrutacji w najbliższym czasie (maksymalnie 1 rok od dnia złożenia aplikacji). Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać w dowolnym momencie przesyłając z adresu e-mail podanego do komunikacji w rekrutacji wiadomość zawierającą oświadczenie woli na adres e-mail rodo@valvex.com. Cofnięcie zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania danych przed jej wycofaniem. W sytuacji przewidzianej prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Miejsce pracy
  • Jordanów pow. suski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 18 dni)