• Jordanów, małopolskie pow. suski

Pracownik socjalny

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna
  • Zawody: Pracownik socjalny
  • Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • Inne wymagania: Uprawnienia: Posiadanie kwalifikacji zgodnych z art.116 oraz art.156 ustawy o pomocy społecznej.
    Znajomość i umiejętność stosowania następujących aktów prawnych:
    ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej; ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r.-kodeks postępowania administracyjnego; ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej; ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.
    Obowiązkowość, rzetelność, punktualność, odpowiedzialność, umiejętność dobrego radzenia sobie w sytuacjach z trudnym klientem, dobra znajomość obsługi komputera oraz urzadzeń biurowych
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)