Konstruktor/ młodszy konstruktor

  • Jordanów, małopolskie pow. suski

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat),średnie zawodowe
  • Uprawnienia: znajomość języków obcych,znajomość programu Solid Edge,znajomość Auto Cad
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o kierunku mechanika, budowa maszyn. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy. Umiejetność czytania rysunku technicznego, praktyczna znajomość programów do projektowania: Solid Edge, Auto CAD. Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: okres zatrudnienia docelowo na czas nieokreślony, wynagrodzenie 4500 - 6000 plus premia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)