Specjalista Wsparcia Technicznego Aplikacji Finansowych (SAP FI)

Wdrożeniowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne klienta wewnętrznego w zakresie używania aplikacji SAP FI
  • udział w codziennym utrzymaniu aplikacji oraz długoterminowych projektach związanych z procesami finansowymi
  • projektowanie i wdrażanie zmian w procesach biznesowych
  • dostosowywanie i rozwój zaawansowanych modułów SAP FI
  • znajdowanie rozwiązań związanych z incydentami / ulepszeniami systemu

Wymagania

  • min 3 lata doświadczenia w zakresie wiedzy technicznej w obszarze aplikacji finansowej ERP (np SAP FI) lub doświadczenie w finansach przedsiębiorstw lub wsparciu zintegrowanych rozwiązań ERP
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2+)
  • bardzo dobre umiejętności MS EXCEL, mile widziany MySQL
  • świetne umiejętności interpersonalne i bardzo dobra obsługa klienta
  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku

Oferujemy

  • bardzo dobre wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę
  • pracę zdalną z czasowym przyjazdem do centrali firmy (1 raz w miesiącu max)
  • program szkoleniowy i opieka TeamLidera
  • atrakcyjny pakiet świadczeń płacowych : mybenefit, multisport, opieka medyczna
  • możliwość rozwoju dla firmy będącej jedną z największych tego typu organizacji na świecie
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasa (dzisiaj)