Nauczyciel na kierunku Technik Ochrony Osób i Mienia

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.07.2022

Nauczyciel

Umowa o pracę

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym. Podczas gdy wiele szkół niepublicznych ogranicza lub kończy działalność, nasza Firma ciągle się rozwija.

Miejsce pracy
Puławy

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu
  • Sprawienie, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na rynku pracy

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Kwalifikacje uprawniające do nauczania danego przedmiotu
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • Sumienność
  • Rzetelność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia
  • Elastyczny grafik pracy, pozwalający łączyć zobowiązania zawodowe i rodzinne z pracą w Żaku
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o. , 93-105 Łódź , ul. Milionowa 21, NIP: 729-259-78-69
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o. , 93-105 Łódź , ul. Milionowa 21, NIP: 729-259-78-69zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
  • Puławy pow. puławski, Lubelskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)