Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe PeZetBUD Piotr Zdun praca

Puławy

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Budowlano-Handlowo-Transportowym PeZetBUD, której serce bije w malowniczym Puławach, na terenie województwa lubelskiego. Nasza działalność to pasja połączona z profesjonalizmem, a nasz założyciel, Piotr Zdun, od początku stawiał na jakość i kompleksowość usług.

Specjalizujemy się w transporcie samochodowym, gdzie nasze niskopodwoziowe ciężarówki przemierzają drogi, aby dostarczyć towar tam, gdzie najbardziej jest potrzebny. Nie ograniczamy się jednak do transportu. Nasze usługi obejmują również roboty ziemne, budownictwo wodne i drogowe oraz precyzyjne układanie kostki brukowej, które przekształcają przestrzeń wokół nas w funkcjonalne i estetyczne miejsca.

Rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie materiałów najwyższej jakości, dlatego w naszej ofercie znajdziesz sprzedaż kostki brukowej i galanterii betonowej, a także kruszyw i piachu, które są fundamentem wielu konstrukcji. Dbamy o to, by nasze produkty spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zdajemy sobie sprawę, że prace budowlane i wyburzeniowe wymagają nie tylko precyzji, ale i siły. Dlatego nasza kruszarka jest zawsze gotowa do działania, a usługi wulkanizacyjne i mechaniczne gwarantują, że nasz sprzęt jest zawsze w pełni sprawny.

W PeZetBUD każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Nasze zaangażowanie w każdy projekt to gwarancja, że współpraca z nami to nie tylko transakcja, ale i budowanie trwałych relacji.

Choć nie mogę podzielić się z Tobą naszą historią czy misją, które kształtują naszą firmę od środka, zapewniam, że każdy dzień pisze nowy rozdział w naszej księdze sukcesów. Jesteśmy tu, by służyć naszym klientom i wspólnie tworzyć lepszą przestrzeń do życia i pracy.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy więcej!

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe PeZetBUD Piotr Zdun najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe PeZetBUD Piotr Zdun

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe PeZetBUD Piotr Zdun

  • Brukarz

    Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe PeZetBUD Piotr Zdun
    • Puławy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe PeZetBUD Piotr Zdun

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe PeZetBUD Piotr Zdun poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Puławy
  3. Warszawa
  4. Opoczno
  5. Bielsko-Biała
  6. Poznań
  7. Dęblin
  8. Gdynia
  9. Starogard Gdański

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe PeZetBUD Piotr Zdun - oferty archiwalne

  • Specjalista ds organizacji i rozliczeń robót budowlanych

    • Puławy
    • Zakres obowiązków

      kompleksowa organizacja i koordynacja oraz rozliczanie robót budowlanych, praca biurowa i w terenie

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, mile widziana umiejętność analizy rysunków, obsługa komputera, prawo jazdy kat. B, znajomość technologii robót w branży budowlanej, umiejętność pracy w zespole i zdolności organizacyjne, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, jedna zmiana 7-15

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Puławach