MAGAZYNIER

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.06.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy w Polsce jak i w Europie oraz stale rosnącym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER

Zakres obowiązków

Zadania na stanowisku:

  • rozładunek dostarczonych towarów do magazynu

  • obsługa dokumentacji magazynowej

  • kontrola zgodności stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym

  • utrzymywanie czystości i porządku w magazynie

  • obsługa i załadunek dostaw i wysyłek magazynowych

  • wykonywanie obowiązków w oparciu o wewnętrzne procedury

  • udział w inwentaryzacjach

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie w firmie produkcyjnej

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT – mile widziane

  • chęć do pracy oraz poszerzania swoich kompetencji zawodowych

  • sumienność, spostrzegawczość, umiejętność szybkiego uczenia się

  • dyspozycyjność, punktualność i dobra organizacja pracy

  • znajomości Pakietu Office

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazne środowisko pracy, atmosferę rodzinnej firmy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • możliwość organizacji pracy własnej oraz wpływ na rozwój magazynu

  • Administratorem danych osobowych jest MATPLAST SP . zO.O. 57-402 Nowa Ruda BOŻKOWSKA 3, NIP: 1251586400. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MATPLAST SP . zO.O. 57-402 Nowa Ruda BOŻKOWSKA 3, NIP: 1251586400 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Nowa Ruda pow. kłodzki, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)