Księgowy/a

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.06.2022

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Księgowy/a

Poznaj DONE! Deliveries

Ostatnie 8 lat to nieustanny rozwój DONE!, Trzy lata z rzędu (2019, 2020, 2021) zostaliśmy wyróżnieni przez Financial Times jako jedna z 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie. W branży od wielu lat znajdujemy się w czołówce najszybciej rozwijających się firm.

Jesteśmy spedycją — zajmujemy się organizacją przewozu ładunków. Działamy na wszystkich rynkach Europejskich.

Nasz dział księgowości to 10-osobowy zespół specjalistów, którzy współpracuje z Klientami międzynarodowymi. Obecnie do działu poszukujemy osoby do pracy w pełny etacie na zastępstwo.

Zakres obowiązków

  • kontrola dokumentów pod względem formalno-podatkowym
  • sprawdzanie prawidłowości klasyfikacji kosztów
  • weryfikacja i uzgadnianie konta księgowego
  • uczestnictwo w procesie zamykania miesiąca
  • księgowanie faktur sprzedażowych oraz kosztowych
  • przygotowanie okresowych analizy i raportów zarządczych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku księgowym
  • teoretyczna i praktyczna znajomości zdarzeń gospodarczych w księgach handlowych
  • dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych
  • wiedza z zakresu zagadnień związanych z podatkiem VAT w transakcjach międzynarodowych
  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z kontrahentami DONE!
  • znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem
  • biegłość w posługiwaniu się MS Office (w szczególności Excel)
  • zdolność szybkiego podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zadbamy o Twój kompleksowy onboarding oraz bezstresowe wdrożenie
  • szkolenia i warsztaty, które rozwiną Twoje kompetencje
  • dynamiczne środowisko pracy z otwartością na nowe rozwiązania
  • praca w zgranym 10-osobowym zespole i uśmiech szefa na co dzień :)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatkowe ubezpieczenie
Karta Multisport
Nowoczesne biuro
Owoce w pracy
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
System premiowy
Szkolenia, kursy, konferencje
Szkolenie stanowiskowe
  • Administratorem danych osobowych jest Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. 34-120 Andrychów Batorego 35, NIP: 5542945426. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Batorego 35, 34-120 Andrychów, NIP: 5542945426zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Andrychów pow. wadowicki, Małopolskie
Opublikowana
Wygasła (5 dni)