Graphic Designer/ Grafik

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.06.2022

Grafik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Portpress

Zajmujemy się drukiem i projektowaniem graficznym.
Od wielu lat łączymy rozmaite technologie oferując ciekawe rozwiązania poligraficzne.
Projektując nie ograniczamy się do druku.
Naszą pasją jest tworzenie komunikacji wizualnej marek.

Do naszego zespołu poszukujemy - Graphic Designer

Zakres obowiązków

    • Będziesz tworzyć projekty graficzne do druku, grafiki internetowe oraz materiały reklamowe;

    • Przygotowywać i sprawdzać pliki do druku;

    • Pracować koncepcyjnie nad nowymi projektami graficznymi.

    • Miejsce pracy to siedziba firmy w Jaworznie.

Wymagania

    • Umiesz pracować pod presją czasu;

    • Znasz pakiet Adobe: Indesign, Illustrator, Photoshop;

    • Umiesz samodzielnie pracować nad koncepcjami graficznymi;

    • Umiesz pracować w zespole kreatywnym;

    • Masz doświadczenie z pracy w agencji reklamowej;

    • Projektowanie animacji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie;

    • Terminowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

    • Pracę w młodym dynamicznym zespole;

    • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego;

    • Pracę przy projektach dla znanych marek.

  • Administratorem danych osobowych jest KM SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-600 Jaworzno ul. Karola Olszewskiego 22, NIP: 6322014459. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Jaworzno pow. Jaworzno, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (1 dzień)