Karczew! Prace na Produkcji - utrzymanie ruchu! Wynagrodzenie do 7000zł/msc brutto!

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.06.2022

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA RUCHU

Lokalizacja: Karczew, woj. mazowieckie
Stawka: 5500-7000zł/msc brutto
Wymiar: Pełen Etat

Zakres obowiązków

  • konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • diagnozowanie oraz sprawne usuwanie awarii maszyn oraz urządzeń,
  • wykonywanie okresowych przeglądów oraz pomiarów parametrów procesów technologicznych,
  • montaż oraz demontaż napędów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • optymalizacja procesu trwania przeglądów i prac remontowych,
  • sporządzanie instrukcji pracy oraz procedur.

Wymagania

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub jako ślusarz - warunek konieczny,
  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne,
  • mile widziane kursy elektryczne lub obróbki skrawaniem,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność współpracy w zespole oraz komunikatywność.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę podpisanej bezpośrednio z naszym Kontrahentem,
  • pracę w systemie 2-zmianowym: 07:00-15:00; 12:00-20:00 od poniedziałku do piątku + jedna sobota w miesiącu,
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 5500-7000zł/msc brutto + PREMIE,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • profesjonalne wsparcie w procesie adaptacji.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numer podany w ogłoszeniu. Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

  • Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl . "

    Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

    Workhouse4you(c.23651)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl. Workhouse4you(c.23651)
Miejsce pracy
  • Piaseczno pow. piaseczyński, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (30 dni)