Junior C++ Developer

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.06.2022

Inżynier oprogramowania

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Agencja rekrutacyjna Human4Human Recruitment powstała w oparciu o fundamentalną wartość procesu rekrutacji – praca w służbie człowiekowi. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.

  • Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.

  • Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.

  • Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.

  • Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

  • Headhunter - identyfikujemy menedżerów wysokiego szczebla lub szczególnie cenionych na rynku specjalistów, nawiązujemy z nimi kontakt w celu skłonienia ich do zmiany pracodawcy i przyjęcia oferty pracy swego klienta (tzw. poszukiwania bezpośrednie).

Rozbudowujemy zespół deweloperów C++ dla naszego Partnera – renomowanego producenta z branży automotive w Łodzi. Szukamy osób o różnym doświadczeniu, nawet tuż po studiach, ze świeżym spojrzeniem zarówno na nowe, jak i prowadzone już projekty wymagające optymalizacji. Czekamy na tych, którzy chętnie dzielą się swoim feedbackiem i nie boją się wyrażać swojego zdania. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną nowinkami technologicznymi i wciąż poszukujesz nowych źródeł wiedzy, chętnie powitamy Cię na naszym pokładzie na stanowisku:

Zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania, wdrażanie, integracja i testowanie kodu,
  • Współpracę z innymi działami w celu rozwoju oprogramowania,
  • Testowanie oprogramowania i debugowanie,
  • Wsparcie prac nad optymalizacją i aktualizacją oprogramowania,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Ciągły rozwój i śledzenie nowości.

Wymagania

  • Wykształcenia kierunkowego w zakresie nauk komputerowych, technologii informatycznych lub pokrewne,
  • Umiejętności kodowania w C++ 11/14,
  • Doświadczenia w pracy z systemem Linux oraz GIT,
  • Podstawowej znajomości Python,
  • Dobrej znajomości j. angielskiego i j. polskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość D-Bus, REST, proxy Apache / sieci Linux,
  • Znajomość Technik wirtualizacji (VMware, qemu) w połączeniu z Yocto,
  • Doświadczenie w pracy z Jira lub Confluence.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji – nowicjusz może otrzymać 8.000-9.000 zł brutto, a Kandydat z 1-2 letnim doświadczeniem może liczyć na 13.000-14.000 zł brutto,
  • Dowolną formę pracy: w modelu stacjonarnym, hybrydowym lub zdalnym,
  • Ambitne wyzwania wynikające z szybko rozwijającego się międzynarodowego środowiska,
  • Możliwość pracy dla czołowej światowej firmy motoryzacyjnej i współpraca z ich zarządem,
  • Angażujące i rozwojowe projekty w najnowocześniejszych technologiach, które znajdą zastosowanie w powszechnym użytku,
  • Możliwość tworzenia i wdrażania własnych rozwiązań w przestrzeni technologii i powierzonych projektów,
  • Ścieżkę kariery opartą na kulturze wzrostu wraz z organizacją,
  • Uczciwą i otwartą komunikację w zespole,
  • Nieszablonowe obowiązki, które uniemożliwiają popadnięcie w rutynę.

Miejsce pracy
  • Łódź
  • Praca zdalna
Wynagrodzenie
  • 8 000 - 14 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (14 dni)