Kończysz technikum w zawodzie technika elektryka? Mamy dla Ciebie pracę!

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.06.2022

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Pracodawca nie wymaga CV

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Schematy elektryczne to dla Ciebie nic nowego? Wiesz czym się różni stycznik od przekaźnika?

Czeka na Ciebie praca u dobrego pracodawcy. Tu rozwiniesz się zawodowo i zarobisz.

Praca na hali. Konkurencyjne wynagrodzenie. Zdobywaj doświadczenie i dołącz do ekipy fachowców!

w lokalizacji: Nowa Wieś Wrocławska /k. Wrocławia - darmowy dojazd z Wrocławia

Zakres obowiązków

  • montaż instalacji zgodnie z schematem
  • wykonywanie tras kablowych dla urządzeń
  • sprawdzanie funkcjonalności urządzeń pod napięciem

Wymagania

  • umiejętności czytania i rozumienia schematów elektrycznych
  • mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie: elektromonter, elektronik, elektryk

Oferujemy

  • realne wynagrodzenie -> 4500 brutto/ mies.
  • plus premia miesięczna do 8% stawki -> do 360 zł brutto/mies.
  • do wyboru praca na jedną lub dwie zmiany (za dwie zmiany + dodatek 400 zł/mies.)
  • realnie w sumie 5260 zł brutto / mies.
  • praca od poniedziałku do piątku i wolne weekendy!
  • umowa o pracę, bezpośrednio z zakładem pracy
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą
  • darmowy dojazd do i z pracy
  • duża możliwość zdobywania dodatkowych uprawnień
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al. Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w tym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym. Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasła (15 dni)