Pracownik działu księgowości r20/1503-749/22

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.06.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych, prowadzenie spraw kadrowych, weryfikacja dokumentów i faktur pod względem formalnym i rachunkowym

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
  • Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office
  • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość przepisów podatkowych, umiejętność planowania czasu pracy, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność rozwiązywania problemów, zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Miejsce pracy
  • Włocławek
Opublikowana
Wygasła (28 dni)