KIEROWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.07.2022
Gravet

Inżynier

Umowa o pracę

Gravet Consulting: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działająca od ponad 20 lat. Realizujemy projekty
rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych
standardach działania. Naszą misją jest zaspokajanie złożonych potrzeb kadrowych naszych Klientów, w związku z tym
do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.
Nasz klient to renomowana firma z branży produkcyjno-handlowej, specjalizująca się w produkcji nowoczesnych profili
okiennych i drzwiowych. Misją firmy jest tworzenie najwyższej jakości produktów używanych na co dzień,
charakteryzujących się nie tylko estetycznym wyglądem, ale także reprezentującym najwyższy poziom techniki.
Wyrafinowane i wypracowane w najdrobniejszym szczególe produkty spełniają najwyższe wymogi w kwestii izolacji,
ochrony antywłamaniowej i wentylacji. Firma działa na rynku europejskim od ponad 50 lat. W związku z ciągłym
rozwojem firmy oraz dbałością o wysoki poziom obsługi klientów poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
Miejsce pracy: Południowy region łódzki
Główny zakres odpowiedzialności:
• Budowanie i skuteczne zarządzanie kilkuosobowym zespołem poprzez motywowanie, rozwój potencjału oraz
nadzór nad realizowanymi zadaniami
• Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta m.in. poprzez budowanie relacji i monitorowanie poziomu
satysfakcji klientów
• Tworzenie, usprawnianie oraz kontrola procesów w podległych obszarach
• Opracowywanie dokumentacji zapewniającej ład organizacyjny w kierowanym dziale
• Tworzenie sprawozdań, analiz i innych materiałów informacyjnych w języku polskim, angielskim lub
niemieckim na użytek władz firmy
• Nadzorowanie poprawności rozliczania i ewidencjonowania narzędzi systemowych oraz reklamacji
• Współpraca z innymi działami firmy
• Obsługa informatyczna systemu SAP, obsługa zamówień klientów.
Profil zawodowy kandydata/kandydatki:
• Wykształcenie wyższe, mile widziane: zarządzanie, logistyka lub techniczne
• Minimum 5 lat pracy w dziale obsługi klienta B2B
• Doświadczenie w budowaniu zespołu
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (B2 co najmniej)
• Praktyczna znajomość Excel – poziomom zaawansowany oraz oprogramowania typu ERP
• Prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność do podróży służbowych.
Pracodawca oferuje:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pakiet benefitów pozapłacowych: m.in. dofinansowanie do posiłków, karta sportowa, ubezpieczenie NNW i na
życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego/niemieckiego
• Możliwość udziału w szkoleniach merytorycznych i menedżerskich, dofinansowanie do studiów
podyplomowych, wdrażanie własnych projektów optymalizacyjnych
• Zniżka na produkty oferowane przez firmę.
Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione oczekiwania zapraszamy do przesyłania
zgłoszeń zawierających CV na adres e-mail:
W tytule wiadomości prosimy wpisać: KDOK/22
Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie
z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności znajdującej się na stronie oraz zamieszczenie w dokumentach
aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet
Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami Rozporządzenia
Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności firmy Gravet
Consulting Sp. z o.o., zostałem/zostałam poinformowany/na o celu i sposobie przetwarzania moich danych osobowych, okresie ich przechowywania
Miejsce pracy
  • Łódź
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)