ELEKTRYK UR

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.05.2022

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

  • obsługa, przeglądy oraz naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • wykonywanie i montaż instalacji i sieci elektrycznych,
  • prowadzenie dokumentacji dot. pomiarów instalacji elektrycznej, przeprowadzonych przeglądów, kontroli i konserwacji,
  • wymiana i kontrola urządzeń technicznych,
  • bieżąca kontrola stanu technicznego używanych narzędzi, sprzętu oraz ich konserwacja i drobna naprawa,
  • bieżące usuwanie awarii urządzeń i instalacji elektrycznych.

Zakres obowiązków

1) utrzymanie ruchu urządzeń i instalacji elektrycznych,

2) remonty i modernizacje instalacji oświetleniowych, sterowniczych, siłowych w obiektach produkcyjnych i biurowych,

3) wykonywanie przeglądów urządzeń i instalacji elektroenergetycznych: ciągi technologiczne, piece tunelowe, suszarnie,

4) naprawy i przeglądy pras hydraulicznych,

5) zabudowa szaf sterowniczych na wydziałach produkcyjnych,

6) wykonywanie oraz przeglądy instalacji monitoringu,

7) wykonywanie instalacji teletechnicznych, sieci LAN i monitoringu wraz z osprzętem w obiektach produkcyjnych i biurowych.

Wymagania

  • wykształcenie minimum kierunkowe zawodowe,
  • preferowane minimum rok doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku,
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m,
  • preferowane uprawnienia do wykonywania zawodu:

świadectwo kwalifikacyjne SEP E pow. 1kV, uprawnienia

do obsługi transformatora o mocy do 1000 kVA,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu, dyspozycyjność,
  • preferowana zdolność do pracy w ruchu 4-ro brygadowym zmianowym.

Oferujemy

  • wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenie i posiadanych uprawnień
  • dopłata zmianowa – praca w ruchu ciągłym - 900 PLN
  • dopłata do godzin nocnych – ok. 350 PLN (zależne od ilości przepracowanych godzin)
  • premia produkcyjna – kwota zmienna od 220 PLN do 700 PLN (rok 2022 – 220 PLN)
  • 44, PLN - dodatek za pranie – wypłacany na koniec każdego kwartału w kwocie 132 zł brutto za kwartał
  • 252, PLN - posiłki wydawane w stołówce na terenie zakladu
  • Administratorem danych osobowych jest Manpower Group Sp. z o.o 00-838 Warszawa ul.Prosta 68, NIP: 5262493733. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., MP Actions Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi, wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, w celu prowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.).
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)