Pracownik budowlany / Szpachlarz / Malarz - praca w delegacji

Malarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Запрошуємо працівників з України

Firma mostowa z Kielc ul. Urzędnicza zatrudni od zaraz, na umowę o pracę malarzy, szpachlarzy, piaskarzy, szlifierzy do pracy przy malowaniu obiektów mostowych i wiaduktów na autostradach i drogach „S”.

Praca w delegacji; zjazdy do bazy w Kielcach co drugi weekend.

Obecnie wykonujemy kontrakty np. Przebudowa Stacji Warszawa Zachodnia w Warszawie, Prace antykorozyjne na trasie S5 w ok. Bydgoszczy i Świecia.

Szczegóły pod poniższym numerem telefonu.

509 520 485

(041) 366 10 99

Zakres obowiązków

  • Szlifowanie, mycie, szpachlowanie oraz malowanie agregatami malarskimi powierzchni betonowych mostów z podnośników koszowych;
  • Układanie izolacjonawierzchni na obiektach;
  • Roboty iniekcyjne (naprawy rys i pęknięć) konstrukcji betonowych;
  • Prace na wysokościach.

Wymagania

  • Chęć do pracy;
  • Sumienność;
  • Pracowitość;
  • Uczciwość;
  • Odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Pełne ubezpieczenie;
  • Zorganizowany przejazd na miejsce budowy - brygady wyposażone w firmowe busy;
  • Bardzo dobre warunki pracy;
  • Zakwaterowanie w miejscach budowy, w hotelu robotniczym lub na kwaterac;
  • Stawka godzinowa do uzgodnienia w zależności od posiadanych umiejętności;
  • Systematyczne wynagrodzenie;
  • Gwarantujemy szkolenie i badania lekarskie na koszt firmy.
  • Administratorem danych osobowych jest PBM Stalkor SP. z o.o. 25-729 Kielce Urzędnicza 15, NIP: 6570242660. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PBM Stalkor SP. z o.o. 25-729 Kielce Urzędnicza 15, NIP: 6570242660 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kielce
Wynagrodzenie
  • 20 - 35 PLN / h brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 8 dni)