Konserwator sekcja infrastruktury

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.06.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Konserwator

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Bieżące naprawy, prace remontowe, usuwanie awarii i usterek, prace konserwatorskie w obiektach i na terenie, wykonywanie podstawowych prac naprawczych w zakresie ogólnobudowlanym. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30. Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Wynagrodzenie brutto 2849 zł + 9% premii + wysługa lat. Pracodawca prosi o zawieranie w cv klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Ośrodek Reprezentacyjny Ministerstwa Obrony z siedzibą w 05-800 Pruszków, ul. Grodziska 1, woj. mazowieckie na potrzeby rekrutacji na stanowisko - Konserwator. Zostałam/em poinformowany/a, że w przypadku złożenia w aplikacji innych danych niż wskazane w art. 22 paragraf 1 Kodeksu Pracy, będzie traktowane jako wyrażenie zgody na ich przetwarzanie."

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane
  • Inne wymagania: Poziom wykształcenia- zawodowe. Staż pracy mile widziany. Umiejętności konserwatorskie.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Pruszków pow. pruszkowski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (25 dni)