Doradca handlowo-techniczny

Navibud Sp.z o.o.S.K.

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

NAVIBUD SP. Z O.O. S.K. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży filtrów
i dystrybutorów do wody oraz sprzętu do oczyszczania i dezynfekcji powietrza.

Jeśli posiadasz zmysł handlowy, branża nie jest Ci obca, posiadasz zmysł techniczny oraz lubisz pracować z klientami – szukamy dokładnie Ciebie!!! ludźmi to właśnie Ciebie szukamy!
Miejsce pracy: Kielce
Od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia sprzedażowego
• pozytywnego nastawienia i umiejętności sprzedażowych
• zorientowania na wyniki oraz wysokiej jakości pracy
• umiejętność samodzielnej pracy i planowania działań
• umiejętności nawiązywania trwałych relacji biznesowych
• znajomości pakietu Office
• prawo jazdy kat B
Kluczowe zadania:
• czynny udział w realizacji planu sprzedaży firmy
• analiza potrzeb klientów, przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji
• dbałość o relacje z Klientami na najwyższym poziomie
• dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi Klienta
• współpraca z partnerami i instalatorami,
Zapewniamy:
• samochód służbowy
• laptop, telefon służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
• umowę o pracę lub B2B
• prowizje od sprzedaży
• przyjazne środowisko pracy
• szkolenia
Miejsce pracy
  • Kielce
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)