New Business Manager

JUSTYNA SZOKALSKA JS CONSULTING

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Opis stanowiska

Będziesz odpowiadać za:
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- Koordynację ofert i prezentowanie ich klientom
- Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z pozyskanymi klientami
- Realizacją celów sprzedażowych
- Rozbudowę bazy potencjalnych klientów w oparciu o własne pomysły oraz przy wsparciu kampanii wewnętrznych
- Współpracę ze zgranym zespołem na bazie aktualnych celów
- Raportowanie, analizowanie oraz optymalizacja prowadzonych działań

Wymagania stanowiska

- Masz około 2-latnie doświadczenie w sprzedaży usług marketingowych/reklamowych
- Jesteś komunikatywny, i otwarty na współpracę z klientami, a reklama to Twoja pasja
- Znasz obecnie panujące trendy w marketingu
- Potrafisz budować profesjonalne, businessowe relacje oraz zależy Ci na postrzeganiu Ciebie jako eksperta i zaufanego doradcy
- Jesteś zdeterminowany(/a), żeby osiągać wyznaczone cele, a presja czasu i celu nie wpłyną na Twoje wyniki
- Wychodzisz z inicjatywą i wciąż poszukujesz ciekawych rozwiązań i inspiracji dla firmy
- Lubisz pracę zespołową

Oferujemy

Wynagrodzenie:
Umowa o pracę z wynagrodzeniem podstawowym na poziomie 5000 brutto +prowizja od wygenerowanego obrotu.
Otrzymujesz telefon, laptop. Samochód – użycza firma na potrzeby wizyty u klienta.

Dodatkowo możesz liczyć na:

benefity, m.in.:

- Karta MultiSport
- Prywatna opieka medyczna
- Udział w „firmowych wyzwaniach sportowych” z wartościowymi nagrodami

praca w systemie hybrydowym (częściowo w biurze, częściowo HO),

Jak wygląda rekrutacja?
Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania:
1. Zadzwoni do Ciebie Justyna
2. Spotkasz się z naszym klientem
3. Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę spodziewać się możesz oferty, bądź telefonu z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)