INŻYNIER ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.02.2022

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

   SPEC BAU POLSKA SP. z o.o. to generalnego wykonawcy w branży budowlanej, świadczący zintegrowane usługi realizacji inwestycji dla sektorów przemysłu, użyteczności publicznej i budownictwa ogólnego. Jest odpowiedzialna za realizacje m.in. takich inwestycji jak budynek biurowy GPP w Katowicach, halę ICB PHARMA Jaworzno, Uzdrowisko SANTE w Warszawie, Klinika Św. Łukasza w Bielsku-Białej, hala produkcyjna Eurobox w Lublińcu. Obecnie jednym z głównych obiektów w trakcie realizacji jest oraz hale produkcyjne i obiekty administracyjne na terenie zakładu Magna Formpol w Tychach, obiekty handlowe wielkopowierzchniowe w Bielsku-Białej, hale przemysłowe na terenie Dolnego Śląska.

W związku ze stałym i dynamicznym rozwojem firmy oraz realizacją nowego projektu firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • reprezentowanie Generalnego Wykonawcy względem Inwestora,
  • bezpośredni nadzór nad realizacją prac elektrycznych; w tym nadzór, koordynację i bieżącą kontrolę podwykonawców w zakresie wykonywanych prac elektrycznych,
  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy,
  • systematyczne prowadzenie rozliczenia kosztowego podwykonawców,
  • kompleksową realizację części lub całej inwestycji, od momentu rozpoczęcia do jej zakończenia,
  • kontraktowanie robót elektrycznych,
  • nadzór i weryfikację dokumentacji projektowej,
  • ścisła współpraca z Kierownikiem budowy i innym działami

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie przy realizacji obiektów przemysłowych, hal produkcyjno – magazynowych lub/i obiektów kubaturowych (budynki biurowe, mieszkaniowe) – będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie na budowie w pełnieniu funkcji: Inżyniera Robót Elektrycznych będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w wycenach i rozmowach z podwykonawcami - będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność koordynacji prac podwykonawców oraz sił własnych - będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet multisport,
  • prywatna opieka medyczna.
  • Administratorem danych osobowych jest Spec Bau Polska Sp. z o.o. 32-600 Brzezinka Pławska 1B, NIP: 5492322863. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spec Bau Polska Sp. z o.o. 32-600 Brzezinka Pławska 1B, NIP: 5492322863 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Małopolskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)