Brygadzista zmianowy produkcji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

· Realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z przyjętym planem i normami,
· Organizacja pracy brygady
· Ciągła poprawa wydajności pracy i jakości produkcji
· Wspomaganie pracy zespołu i rozwiązywanie codziennych problemów
· Nadzór nad szkoleniem wdrożeniowym nowych pracowników
· Odpowiedzialność za prawidłowe wykorzystanie materiałów, narzędzi podczas pracy
· Nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy, zasad BHP;

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
  • Uprawnienia: dokładność, odpowiedzialność
  • Inne wymagania: [Inne] : : · Nastawienie na współpracę, · Komunikatywność, · Gotowość do pracy dwuzmianowej 6-14; 14-22, · Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie branży metalowej Wynagrodzenie: od 4200,00 do 5.200 zł/brutto/miesięcznie · Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, · System premiowania, · Możliwość rozwoju i awansu

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Słupsk pow. Słupsk, Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)