Specjalista

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Prowadzenie doradztwa technologicznego w zakresie produkcji rolniczej, ze szczególnym uwzględnieniem produkcji roślinnej, oraz doradztwa w zakresie płatności obszarowych (zasady zazielania i wzajemnej zgodności); organizacja i prowadzenie szkoleń w zakresie produkcji roślinnej, w tym one-line, oraz innych form upowszechnieniowych, upowszechnianie wiedzy na temat Dobrej Praktyki Rolniczej

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), rolnicze, kierunek: rolniczy
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe-rolnictwo, zootechnika, technika rolnicza i leśna, ogrodnictwo, ekonomika rolnictwa lub inny kierunek studiów wyższych lub podyplomowych, obejmujace przedmioty z dziedziny nauk rolniczych w wymiarze co najmniej 60 punktów ECTS; znajomość przepisów dotyczących wsparcia rolnictwa z udziałem środków UE, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność przyswajania nowych dziedzin wiedzy, praca w zespole, rzetelność, komunikatywność, skrupulatność, sumienność, prawo jazdy kat B Forma naboru na stanowisko- konkurs- rozmowa kwalifikacyjna

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Opis wynagrodzenia: zł brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Barzkowice pow. stargardzki, Zachodniopomorskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.