Od inspektora do specjalisty w zachodniopomorskim zarządzie dróg wojewódzkich-rejon dróg wojewódzkic

  • Stargard, zachodniopomorskie pow. stargardzki

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
  • Uprawnienia: rzetelność, dokładność,bardzo dobra obsługa komputera,prawo jazdy kat.B,współpraca w zespole,samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność,obsługa komputera- program MS Office (Word, Excel)
  • Inne wymagania: 1. niezbędne osoba: jest obywatelem polskim; ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych; posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku urzędniczym; nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; posiada wykształcenie wyższe (kierunek budownictwo) lub średnie techniczne; uprawnienia budowlane w specjalności drogowej lub mostowej lub odpowiadające im uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów; wymagany staż pracy: wykształcenie wyższe minimum 3 lata; wykształcenie średnie techniczne minimum 5 lat; ogólna znajomość procedur wynikających w szczególności z przepisów: ustawa o drogach publicznych,ustawa o pracownikach samorządowych, ustawa Prawo budowlane; ustawa Kodeks postępowania administracyjnego; procedura wydawania decyzji administracyjnych na zajęcie pasa drogowego na podstawie kodeksu postępowania administracyjnego; biegła znajomość obsługi komputera i stosowania programów komputerowych: MS Excel, MS WORD; prawo jazdy kat . B.
    2. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: praca w terenie, obszar działalności RDW w Stargardzie; prowadzenie samochodu osobowego; praca w budynku nieprzystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo
    3. pożądane:
    doświadczenie w pracy na stanowisku w administracji państwowej lub samorządowej; znajomość i umiejętność obsługi systemu EZD PUW (Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją); znajomość obsługi programu RODOS;umiejętność pracy zespołowej; umiejętność redagowania pism; samodzielność, odpowiedzialność; dokładność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone zadania.
    4. Informacje dodatkowe:
    Osoby podejmujące po raz pierwszy pracę na stanowisku urzędniczym, o których mowa w art. 2 ustawy z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2022, poz. 530) zobowiązane są do odbycia służby przygotowawczej, trwającej nie dłużej niż 3 miesiące i uzyskać pozytywny wynik egzaminu kończącego służbę przygotowawczą. Wysokość wynagrodzenia jest ustalana w zależności od posiadanego doświadczenia i kompetencji.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: zł brutto+dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)