!function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return;n = f.fbq = function () {n.callMethod ? n.callMethod.apply(n, arguments) : n.queue.push(arguments)};if (!f._fbq) f._fbq = n;n.push = n;n.loaded = !0;n.version = '2.0';n.queue = [];t = b.createElement(e);t.async = !0;t.src = v;s = b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t, s)}(window, document, 'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '303246673786053'); fbq('track', 'PageView'); !function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Technik serwisu (klimatyzacja)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.02.2022

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Firma WIENKRA sp. z o.o. poszukuje do biura handlowego w Krakowie pracownika na stanowisko TECHNIK SERWISU.

Miejsce pracy: KRAKÓW

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i serwisowej (aktualizacja, weryfikacja i korekta po tłumaczeniach);
  • nadzór nad procesem gwarancyjnym i obsługa reklamacji;
  • obsługa serwisowa w zakresie pomp ciepła (uruchomienia, serwis, rozwiązywanie problemów technicznych);
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń technicznych;
  • organizacja i koordynacja szkoleń z innymi producentami;
  • doradztwo i wsparcie techniczne (wszyscy producenci);
  • współpraca z Działem Handlowym w zakresie wsparcia i doradztwa technicznego;
  • obsługa zamówień części pogwarancyjnych;
  • składanie zamówień na części zamienne;
  • sprzedaż części zamiennych;
  • monitorowanie stanów magazynowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu HVAC (ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja);
  • co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w obszarze technicznym (inżynier budowy, inżynier projektu, inżynier serwisu);
  • znajomość budowy nowoczesnych urządzeń do klimatyzacji w układzie bezpośredniego odparowania oraz powietrze-woda;
  • certyfikaty f-gazowe oraz energetyczne do 1 KV będą dodatkowym atutem;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę na pełny etat
  • praca jednozmianowa

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Firma zastrzega sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wienkra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Chałubińskiego 8, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wienkra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Chałubińskiego 8, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”   Informujemy, że Administratorem danych jest Wienkra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Chałubińskiego 8, 30-698 Kraków, kontakt : administratorATwienkra.pl.   Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.