Administrator baz danych

Ogłoszenie na stanowisko Administrator baz danych - Krakowski Bank Spółdzielczy

Krakowski Bank Spółdzielczy

jest polskim bankiem o wieloletniej tradycji, ukierunkowanym na rozwój i inwestycję w kapitał ludzki. Oferujemy pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę oraz docelowo zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony.

Krakowski Bank Spółdzielczy ogłasza nabór do KBS Centrala na stanowisko:

Zakres obowiązków:

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

Bieżące utrzymanie i zarządzanie bazami danych opartymi o MSSQL oraz ORACLE.

Jest to stanowisko przeznaczone dla osoby ambitnej i samodzielnej, która pragnie rozwijać swoje umiejętności oraz wiedzę w obszarze szeroko rozumianych baz danych. Wyzwania przed którymi kandydat stanie są kwintesencja bankowości jak i metod zarządzania technologią.

Wymagania:

  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • doświadczenie w zarządzaniu bazami danych MSSQL, ORACLE i inne,
  • doświadczenie w tworzeniu skryptów i zadań automatyzujących pracę administratora baz danych,
  • znajomość podstaw administracji systemami Windows/Linux,
  • znajomość języka T-SQL.

Mile widziane:

  • doświadczenie w bankowości,
  • znajomość nowoczesnych rozwiązań typu DataLake; NonSQL,
  • budowa klastrów bazodanowych,
  • znajomość mechanizmów replikacji,
  • budowa i utrzymanie Hurtowni Danych.

Oferujemy:

Benefity pozapłacowe:

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • dopłaty z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

W CV należy zamieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Krakowski Bank Spółdzielczy danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko Administrator baz danych. Niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie. Zostałam/łem poinformowana/ny, że zgodę na przetwarzanie moich danych mogę wycofać w każdym czasie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem.

Wszystkie oferty pracy firmy

Klauzula informacyjna:

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych dla kandydatów do pracy

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia
27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) związane z ochroną danych osobowych informujemy o najważniejszych zagadnieniach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych w związku z prowadzoną przez Krakowski Bank Spółdzielczy rekrutacją:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Krakowski Bank Spółdzielczy z siedzibą
    w Krakowie, Rynek Kleparski 8, 31-150 Kraków, adres e-mail: sekretariat@kbsbank.com.pl,
    tel. 12 428 62 00 lub 12 428 62 36.
  2. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: iod@kbsbank.com.pl lub pisemnie na adres: Inspektor Ochrony Danych, Krakowski Bank Spółdzielczy, Rynek Kleparski 8, 31-150 Kraków.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez Administratora w celu związanym z przeprowadzeniem rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
  4. Administrator nie będzie przekazywał Pani/Pana danych osobowych innym odbiorcom.
  5. Administrator danych nie będzie przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe, będą przechowywane, zgodnie z przepisami prawa przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji.
  7. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jeśli przetwarzanie danych odbywa się w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora, ponadto ma Pani/Pan, w zakresie danych przetwarzanych na podstawie wyrażonej zgody - prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do odpowiedniego organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych – o ile uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem RODO lub innych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych.

Podanie Pani/Pana danych osobowych, w celu rekrutacji na stanowisko pracy wskazane w ogłoszeniu jest dobrowolne, a zakres niezbędnych danych wynika z art. 221 kodeksu pracy i jest niezbędny do uczestnictwa w procesie rekrutacji. Brak podania danych uniemożliwia uczestnictwo w procesie rekrutacji.

Miejsce pracy:
Kraków
Zawód:
Administrator IT
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
24.11.2021
Wygasa:
24.12.2021

Adres firmy

Rynek Kleparski 8, 31-150 Kraków
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MARPOL Sp. z o.o.

Koordynator IT

Administrator IT umowa o pracę pełny etat
Bielsko-Biała
29-11-2021

Specjalista IT – administrator sieci

Kraków
29-11-2021