Analityk biznesowy (FSM)

Ogłoszenie na stanowisko Analityk biznesowy (FSM) - Comarch S.A.

Comarch – producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych. Od 27 lat Comarch pomaga klientom największych polskich  i światowych marek w osiąganiu większej rentowności poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań IT. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

W zespole wdrożeniowym COMARCH FSM zajmujemy sie dostarczeniem systemu do klientów na całym świecie. Zajmujemy się analizą procesów biznesowych i danych u klienta, projektowaniem konfiguracji procesów biznesowych w systemie, definiujemy wymagania funkcjonalne dodatkowo tworząc roadmapę produktu.

Projektowanie procesów biznesowych zgodnie z międzynarodowymi standardami, definicja wymagań biznesowych i funkcjonalnych do systemu dla nas jest codziennością.

Zakres obowiązków:

  • Analiza i projektowanie:
    • procesów biznesowych
    • nowych funkcjonalności systemów
    • integracji z systemami trzecimi
  • Tworzenie dokumentów analitycznych projektowych
  • Aktualizacja dokumentacji produktowej
  • Definicja backlogu, wymagań do implementacji, wsparcie procesu implementacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność swobodnej i przejrzystej komunikacji w języku polskim i angielskim
  • Znajomość notacji BPMN/UML, Agile
  • Wiedza w zakresie narzędzi i technik analizy biznesowej
  • Zorientowanie na wpływ dostarczanych rozwiązań przez IT na biznes i organizacje

Oferujemy:

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji dopasowany do Twoich potrzeb rozwojowych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realizacja projektów międzynarodowych
  • Elastyczne godziny pracy i praca hybrydowa po okresie wdrożenia
  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Współtworzenie produktu Comarch FSM notowanego w ramach Gartnera (jednej z największych na świecie firm analityczno-doradczych)
  • Szansa nauki od najlepszych - współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze telekomunikacyjnym
Wszystkie oferty pracy firmy
Comarch S.A.

Klauzula informacyjna:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółki z Grupy Comarch.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wypełniając i wysyłając niniejszy formularz rekrutacyjny, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu prowadzonej rekrutacji dotyczącej wybranej przez Ciebie oferty pracy.
Miejsce pracy:
Łódź
Zawód:
Konsultant
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
24.11.2021
Wygasa:
24.12.2021

Adres firmy

al. Jana Pawła II 39 A, 31-864 Kraków
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Marcel S.A.

Konsultant serwisu IT

Marcel S.A.
Marcel S.A.
Konsultant umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Zielonka
Łódź