Telefoniczny Doradca Klienta w CCIG

CCIG

Inny

Umowa o pracę

Czas na wolne i czas na pracę - z nami możesz połączyć odpoczynek z aktywnością zawodową. Szukamy osób dla których rozwój to element życia, które poszukują wyzwań i poszerzają swoje horyzonty.

Projekt: Projekt sprzedażowy (branża przemysłowa)

Stanowisko: Telefoniczny doradca klienta.

Twoje zadania:

- aktywna sprzedaż produktów w tym doradzanie i odpowiadanie na pytania klientów,

- raportowanie wyników swojej pracy,

- dbanie o pozytywny wizerunek naszego Kontrahenta.

Nasze oczekiwania:

- zaangażowanie, szybkość przyswajania wiedzy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- mile widziany status osoby uczącej się,

- możliwość pracy w godzinach 08:00 - 16:00 w dni robocze z zachowaniem elastycznego grafiku pracy,

- pełna dyspozycyjność na pakiecie wdrożeniowym,

- UŚMIECH I POZYTYWNE NASTAWIENIE DO PRACY :)

Oferta dla Ciebie:

- wypłatę dwa razy w miesiącu,

- grafik układany z tygodnia na tydzień,

- profesjonalny pakiet wdrożeniowy zakończony Certyfikatem,

- realne możliwości awansu i rozwoju w strukturach firmy,

- pracę wśród młodego i energicznego zespołu, na pewno się w nim odnajdziesz.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij nam swoją aplikację i do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej! :)
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.