Montażysta / Instalator Sufitów Napinanych

Alteza Sp. z o.o.

Budowlaniec

Umowa o pracę

ALTEZA sp. z o.o. wiodący łódzki producent nowoczesnych systemów sufitowych w związku z rozwojem firmy poszukuje młodych ludzi do przyuczenia do zawodu
Montażysta / Instalator Sufitów Napinanych.
Doświadczenie nie jest wymagane ale mile widziane. Stawiamy na ludzi, niebojących się nowych wyzwań oraz chcących nauczyć się czegoś nowego i szukających stabilności w zatrudnieniu.
Miejsce pracy: Łódź (Teofilów)

Oczekiwania:
- zdolności manualne
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność dobrej organizacji pracy
- sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
- prawy jazdy kat.B
- umiejętność pracy na komputerze

Obowiązki:
- montaż sufitów napinanych
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od umiejętności i wyników
- szkolenia niezbędne do osiągnięcia wysokich kwalifikacji
- dobrą atmosferę pracy
- ubezpieczenie grupowe

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALTEZA Sp. z o.o. w Łodzi dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”
Zastrzegamy sobie możliwość do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Miejsce pracy
  • Łódź
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)