PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Ogólny zakres obowiązków:
• Wykonywanie obowiązków pielęgniarki/pielęgniarza zgodnie z zakresem zadań na tym
stanowisku określonych stosownymi przepisami prawa i wymaganiami w poszczególnych
Klinikach Specjalistycznych.
Oczekujemy:
• wykształcenie kierunkowe,
• aktywne Prawo Wykonywania Zawodu,
• mile widziane kursy specjalistyczne / kwalifikacyjne,
• wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie,
• bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność.

Oferujemy

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
• wymiar czasu pracy – 1,00 etat (lub do uzgodnienia),
• pracę w systemie podstawowym lub zmianowym,
• stabilną pracę w prestiżowej instytucji,
• pakiet socjalny.
Dodatkowe informacje:
• Oferty należy składać drogą elektroniczną na adres @
lub osobiście pod adresem: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
w Warszawie, ul. Spartańska 1,
• zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami,
• zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności,
• szczegółowych informacji udziela:
Naczelna Pielęgniarka – Monika Lipiec
tel. (22) 670 92 80 w godz. 7.30 – 15.00
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)