Lider Magazynu

Międzynarodowa Firma działająca w Świecku poszukuję osoby na stanowisko Lider Magazynu.

Firma specjalizuje się w rozwiązaniach mających na celu usprawniać procesy składowania, realizacji i wysyłki zamówień dla różnych branż, m.in. FMCG, fashion, elektronika i inne.

Zakres obowiązków:

W jakich zadaniach rozwiniesz swoje kompetencje ?:

  • w zarządzaniu zespołem zmiany ok. 20-40 pracowników magazynowych;
  • w efektywnym zarządzaniu sobą w czasie a także podległych pracowników;
  • w kontrolowaniu pracy zespołu zgodnie z ze wskaźnikami KPI;
  • w realizacji projektów wdrożeniowych;
  • w tworzeniu a także we wdrażaniu usprawnień optymalizujących procesy logistyczne;
  • w przygotowaniu danych potrzebnych do raportów i analiz;
  • ścisła współpraca z działami firmy;
  • w sprawowaniu nadzoru nad utrzymaniem jakości;
  • w sprawowaniu nadzoru nad przestrzeganiem przepisów BHP,

Wymagania:

Dołącz do naszego zespołu, jeśli :

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub predyzpozycje do zarządzania ludźmi;
  • posiadasz wiedzę z obszaru procesów magazynowych: atutem zatem będzie wykształcenie kierunkowe lub pokrewne ( kierunki studiów logistycznych);
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • chciałbyś rozwijać swoją wiedzę z zakresu WMS,
  • posiadasz zdolności organizacyjne na wysokim poziomie;
  • potrafisz efektywnie motywować pracowników;
  • potrafisz się skutecznie komunikować na każdej płaszczyźnie współpracy i w każdym środowisku pracy.
  • jesteś proaktywny w działaniu: orientacja na cel/ rozwiązania;
  • posiadasz umiejętności interpersonalne: w budowania relacji, pozytywnej atmosfery w firmie, umiejętność sprawnego rozwiązywania trudności dnia codziennego.
  • jesteś elastyczny w działaniu i otwarty na zmiany.
  • jesteś dyspozycyjny: praca w systemie zmianowym

Oferujemy:

W zmian otrzymasz od Nas:

  • stabilne zatrudnienie umowę o pracę;
  • premię,
  • dodatek stażowy;
  • zwrot kosztów dojazdów;
  • wymianę doświadczeń; zdobywanie wiedzy i umiejętności od siebie wzajemnie
  • udział w ciekawych projektach;
  • wsparcie wdrożeniowe,
  • szkolenia branżowe;
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT

W tej rekrutacji dane pracodawcy są ukryte. Dlatego rekruter nie będzie widział Twoich danych osobowych i dokumentów aplikacyjnych, aż nie otrzyma od Ciebie dodatkowej zgody na dostęp do nich.
Dlatego prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Na jej podstawie rekruter poprosi Cię o dodatkową zgodę.
Rozwiązanie wprowadzone zgodnie z zasadami RODO.
Czy posiada Pan/Pani doświadczenie na tym stanowisku? *

Kiedy Pan/Pani może rozpocząć pracę? *

* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:

Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Team Lider
Miejsce pracy:
Słubice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
08-06-2021
Oferta wygasa w dniu:
08-07-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Lider Zmiany Magazynu

Klient portalu
Team Lider umowa o pracę pełny etat
Kostrzyn nad Odrą
08-06-2021

Team Leader Magazynu

Świecko
08-06-2021
Poszukiwane zawody w Słubicach
Pracownik biurowy