Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

Inspektor ds. budownictwa

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Słubicach
  • Słubice, lubuskie pow. słubicki

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • praca jednozmianowa
  • praca biurowa w siedzibie i poza siedzibą urzędu (czynności inspekcyjno – kontrolne w terenie na obszarze powiatu słubickiego, w tym możliwa praca na wysokości)
  • praca w terenie bez względu na warunki atmosferyczne
  • codzienne przyjmowanie interesantów
  • udzielanie informacji telefonicznych
  • praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie
  • praca z wykorzystaniem komputera, kserokopiarki i innych urządzeń biurowych, przyrządów pomiarowych, samochodu służbowego
  • oświetlenie sztuczne i naturalne
  • siedziba urzędu w budynku nie przystosowanym do wymogów osób niepełnosprawnych

Siedziba znajduje się na I piętrze budynku - brak wind, podjazdów i innych ułatwień dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Praca nie będzie wykonywana w porze nocnej i nie dotyczy pracy zmianowej.

  • prowadzi oględziny i kontrole w zakresie właściwości PINB dot. przebiegu procesu budowlanego i utrzymania obiektów budowlanych
  • prowadzi postępowania administracyjne w zakresie właściwości PINB
  • przygotowuje projekty pism i rozstrzygnięć administracyjnych z zakresu właściwości nadzoru budowlanego
  • przyjmuje i weryfikuje dokumenty dotyczące rozpoczęcia i zakończenia procesu budowlanego oraz prowadzi postępowania w sprawie dopuszczenia obiektów do użytkowania
  • bierze udział w postępowaniach wyjaśniających w sprawie przyczyn katastrof budowlanych
  • rozpatruje skargi i wnioski
  • obsługuje interesantów
  • wykonuje inne zadania zlecone przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego

Wymagania

  • wykształcenie: średnie z zakresu budownictwa lub pokrewne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • uprawnienia budowlane
  • znajomość ustawy Prawo budowlane i aktów wykonawczych do ustawy oraz ustawy Kodeks postępowania administracyjnego
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność stosowania prawa w praktyce i rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole, w stresie i w sytuacjach nieprzewidywalnych
  • prawo jazdy kat. B
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe budowlane lub pokrewne
  • doświadczenia zawodowego w pracy administracyjno-biurowej lub w branży budowlanej
  • dyspozycyjność i komunikatywność
  • znajomość ustawy o ochronie danych osobowych,
  • doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej lub branży budowlanej

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Możliwość skrócenia dnia pracy dla zapewnienia opieki nad dzieckiem lub osobą zależną
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników