Czy to Twoja firma?

KÖNECKE sp. z o.o. praca

Słubice

W sercu Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej rozwinęliśmy naszą pasję do wyrobów mięsnych, tworząc KÖNECKE Polska. Od 2001 roku, z dumą kultywujemy tradycję i rzemiosło, które przekształciły nas w lidera polskiego rynku w segmencie wędlin dojrzewających. Nasze produkty, w tym znane i cenione salami pod marką KÖNECKE oraz ASTRO, zdobyły uznanie nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami, docierając do smakoszy w ponad 40 krajach świata.

Nasza historia to opowieść o ciągłym rozwoju i dążeniu do doskonałości. Jako część „zur Mühlen Gruppe”, a obecnie pod skrzydłami Tönnies Fleisch – jednej z największych firm mięsnych w Europie – zawsze stawiamy na innowacje i jakość. Wprowadzamy najlepsze praktyki technologiczne, co potwierdza ponad 50 000 badań rocznie, gwarantujących bezpieczeństwo i najwyższe standardy naszych produktów. Nasze zaangażowanie w jakość zostało uhonorowane certyfikatami IFS/BRC, które są dla nas zarówno zobowiązaniem, jak i źródłem dumy.

Specjalizujemy się w produkcji wędlin surowych dojrzewających, które są naszą przewagą konkurencyjną i znakiem rozpoznawczym na rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko tradycyjne salami, ale również specjały w różnorodnych przyprawach, trapez-Salami, a także produkty idealne dla sektora gastronomicznego. Każdy kawałek naszych wędlin to wynik połączenia rzemiosła, doświadczenia i pasji, które przekładają się na niepowtarzalny smak i jakość.

W KÖNECKE Polska jesteśmy dumni z naszego wkładu w kulinarną tradycję i kulturę. Nasze produkty to nie tylko składnik posiłku, ale także część większej historii, którą chcemy dzielić z naszymi klientami. Zapraszamy do wspólnego odkrywania bogactwa smaków i doświadczania niezmiennego rzemiosła, które jest w sercu wszystkiego, co robimy.

KÖNECKE SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł badania i rozwój wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy KÖNECKE SP. Z O.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca KÖNECKE SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Ślusarz

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Pracownik pakowni pomidorów (dwie zmiany)

    Duijndam Works Sp. z o.o.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    • rekrutacja zdalna
    • bez doświadczenia
    Wygasa
  • USTAWIACZ (K/M)

    AUDIT HR Sp. z o.o.
    • Nowa Sól
    Dodana

Mapa KÖNECKE SP. Z O.O.

Siedziba główna

KÖNECKE SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KÖNECKE SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik wyrobów mięsnych

    KÖNECKE SP. Z O.O.
    • Słubice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pakowanie wyrobów gotowych, realizacja planów produkcyjnych, obróbka mięsa, przygotowanie farszu mięsnego, obsługa maszyn produkcyjnych. obsługa komputera wypełnianiedokumentacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: Obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Brygadzista produkcji

    • Słubice

      zarządzanie zespołem pracowników produkcji,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Kontroler jakości

    • Słubice

      kontrola czystości maszyn , urządzeń oraz hal produkcyjnych kontrola gotowych wyrobów,

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Słubicach