Wspracie techniczne Klienta z j. angielskim

ITSELECTA Sp. z o.o.
  • Słubice, lubuskie pow. słubicki

Informatyk

Umowa o pracę

ITSelecta Talent Solutions z Krakowa to agencja rekrutacyjna z wielojęzycznym zespołem, skupiająca się na pozyskiwaniu najlepszych polskich programistów i innych utalentowanych specjalistów dla klientów w Polsce i Europie Środkowej.

Obecnie poszukujemy Wspracie techniczne Klienta z j. angielskim

Zakres obowiązków:

Pomoc klientom w obszarze obsługi i wsparcia technicznego, w tym poprzez zdalne wsparcie (głównie mailowe)
Współpraca z zespołem produktowym i jakościowym w celu usprawnienia sprzedaży i jakości produktów
Kontakt z producentami w celu aktualizacji projektów
Wsparcie zespołu ds. obsługi posprzedażowej w zarządzaniu produktami

Wymagania

Język angielski B1-B2
Zainteresowanie, wiedza lub doświadczenie w wsparciu technicznym, elektronice/ sprzętach technicznych (mile widziane)
Dyspozycyjność do pracy w biurze w Słubicach

Bonusy:

Umowa o Pracę
Płatny urlop roczny
Prywatna opieka medyczna LUX MED
Multisport
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)