Pracownik sprzątający - Słubice

Poziom Polska sp. z o.o.
  • Słubice, lubuskie pow. słubicki

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług porządkowych i czystościowych.
Poszukujemy Osoby ,a stanowisko: Pracownik sprzątający.

Lokalizacja:
- Słubice.

Obowiązki:
- sprzątanie pomieszczeń biurowych,
- sprzątanie pomieszczeń socjalnych,
- sprzątanie sanitariatów,
- sprzątanie ciągów komunikacyjnych,
- sprzątanie blatów,
- opróżnianie koszy na śmieci.

Wymagania

- Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
- punktualność i odpowiedzialność,
- staranność i dokładność,
- rzetelne i sumienne wykonywanie obowiązków pracowniczych.

Oferujemy

- umowa o pracę,
- umowa na cały eetat,
- wynagrodzenie od 2800 zł brutto,
- praca od poniedziałku do piątku.

Dodatkowe:
- Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Kontakt:

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)