Specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych

TOP Ubezpieczenia
  • Słubice, lubuskie pow. słubicki

Inny

Umowa o pracę

W związku z rozwojem struktur sprzedaży GRUPY TOP UBEZPIECZENIA poszukujemy: Specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych

Grupa TOP Ubezpieczenia Sp. z o.o.
Marka TOP Ubezpieczenia to nasza wiodąca marka wchodząca w skład GRUPY PSJ, której głównym kierunkiem rozwoju i sprzedaży są usługi finansowe. Specjalizujemy się w obsłudze wszystkich grup klientów. Świadczymy usługi z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, życiowych, finansowania, asysty szkodowej oraz usług księgowych. W ramach rozwoju wprowadzamy własną aplikację sprzedażową na rynek ubezpieczeń przy udziale jednej z najlepszych agencji marketingowych w Polsce.
Pracownicy to nie tylko profesjonaliści na rynku, ale przede wszystkim ludzie. Będziesz współpracować z zespołem doświadczonych ekspertów w dziedzinie sprzedaży, zarządzania, obsługi tak aby jak najlepiej wykorzystać działanie synergii. Szukamy specjalisty, aby powierzyć mu kompleksową obsługę Klientów.
Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Liczba wakatów: 1

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, zlecenie

OBOWIĄZKI:
Bieżąca obsługa Klientów
Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami
Badanie potrzeb klientów oraz proponowanie produktów zgodnych z potrzebami i oczekiwaniami klientów
Realizacja ustalonych planów sprzedażowych za pośrednictwem sprzedaży
Podejmowanie aktywnych, ukierunkowanych i skutecznych działań zmierzających do zwiększenia własnej sprzedaży
Prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji mailowej z klientem

WYMAGANIA:
Pozytywne nastawienia do sprzedaży i systematycznej pracy
Umiejętności budowania długotrwałych relacji biznesowych
Silna orientacja na cel, konsekwencja w działaniu
Praktyczna znajomość pakietów MS Office (Word, Excel, Power Point)
Komunikatywność, otwartość i zaangażowanie
minimum średnie wykształcenie

OFERUJEMY:
Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę, zlecenie
Unikalny i atrakcyjny system wynagradzania oparty bez górnej granicy
Stałe godziny pracy
Narzędzie adekwatne do zajmowanego stanowiska
Możliwość rozwoju zawodowego i tworzenie struktur
Pakiet szkoleniowy wprowadzający na stanowisko, opiekę mentora
Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, rozwijającej się firmie

Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
2 godziny dla rodziny
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
zniżki na firmowe produkty i usługi
spotkania integracyjne

Zapraszamy do aplikowania @
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)